2006 yılında kurulan FARMASİNA Türkiye'nin önde gelen cihaz üreticileri arasında yer almayı hedefleyerek, medikal diagnostik sektöründe öne çıkma vizyonuyla hareket etmektedir.

Farmasina'nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır. Farmasina hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Amacımız dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektir.

Farmasina düşük bütçeli bir yatırım ile başlayan oluşumunu, günümüzde milyon dolarlık ciro yapar hale gelmesi ile bir başarı hikayesine dönüştürmüştür.

Firmanın ticari anlayışı kısa ve kısır maddi çıkar ilkesine değil karşılıklı güven ve saygı temelli uzun soluklu esaslar üzerinde kurulmuştur. Bu minvalda bilhassa en iddialı olduğumuz araştırmaya yönelik ürünlerle ilgili olarak bilimsel projelerde, satış öncesi ve sonrası desteğimizle her zaman Türk bilim insanının hizmetinde olmayı devam edeceğiz.

Web sayfamızda da görülebildiği gibi araştırma ürünleri konusunda üreticilerin çoğu ile direkt olarak bağlantılıyız. Ayrıca araştırmacılarımıza ürün temininde olduğu kadar ürün seçimi ve hatta test çalışma sürecinde de destek olmaktayız.